Nová 3D tlač
All-Electric Explorer

3D tlač je v procesoch priemyselnej výroby už dlho. V posledných rokoch si získava na popularite ďaleko za hranicami výroby a inžinierskych kancelárií. Keďže tlačiarne pre spotrebiteľov sú lacnejšie a ľahšie sa používajú, komunita výrobcov neustále rastie. 3D tlač si možno ešte nenašla cestu do priemernej domácnosti, no už dlho sa stala spoľahlivým nástrojom pre čoraz viac technologických nadšencov, nadšencov umenia a remesiel, ako aj 3D dizajnérov. Každý, kto má prístup k 3D tlačiarni a vhodným 3D modelom, si môže doma vytlačiť svoje vlastné predmety, od hračiek a dekoračných predmetov až po náradie, náhradné diely a dokonca aj autopríslušenstvo.

A tu vstupujeme do hry my. Ford neustále vyvíja nové spôsoby, ako vám poskytnúť tie najlepšie skúsenosti s vaším vozidlom a ktoré vám umožnia čo najlepšie využiť vašu cestu s vaším Fordom.

Tak prečo nezobrať veci do vlastných rúk a nevytlačiť si ďalšiu aktualizáciu vášho Fordu sami? Spoločnosť Ford s hrdosťou poskytuje bezplatné súbory STL rôznych zariadení, aby ste čo najlepšie využili stredovú konzolu vášho vozidla a pomohli vám urobiť jazdu ešte pohodlnejšou, pohodlnejšou a efektívnejšou.

Nevlastníte 3D tlačiareň? Možno poznáte niekoho, kto áno. Ak by vám chceli pomôcť, pošlite im odkaz na túto stránku s prehľadom alebo akékoľvek konkrétne 3D modely.


Odporúčané nastavenia tlače
Priľnavosť k posteli: 				voliteľná
Podporuje: áno
Rozlíšenie: 0,2
Výplň: 20%
Odporúčaný materiál vlákna: PLA

Viacúčelový box

Rozšírte svoje úložné možnosti pomocou 3D tlačiteľného viacúčelového boxu. Box je navrhnutý tak, aby dokonale zapadol do vašej stredovej konzoly New All-Electric Explorer a pomôže vám ukladať vaše položky efektívnejším spôsobom. Box je možné namontovať do stredovej konzoly vertikálne alebo horizontálne. Využite svoj priestor naplno!

Úložný box

Udržujte úložný priestor na stredovej konzole organizovanejší! 3D vytlačiteľný úložný box sa ľahko zmestí do stredovej konzoly vášho New All-Electric Explorer a rozdelí priestor na praktické časti. Dodáva sa dokonca s klipom, ktorý udrží vaše papiere úhľadne pohromade. Už žiadne šmýkanie sa!

Oddeľovacia lišta

Chceli by ste mať svoje úložné priestory ešte lepšie organizované? 3D vytlačiteľná deliaca lišta pre vašu stredovú konzolu New All-Electric Explorer udrží pohromade aj vaše menšie predmety. Slúži nielen ako deliaca priečka, ale je dodávaný s držiakom na pero, sponou na karty a držiakom na rúž alebo lak na nechty. Malý upgrade s veľkým efektom!

Viacúčelový rozdeľovač

Máte pocit, že hĺbka stredovej konzoly New All-Electric Explorer ešte nie je využitá naplno? 3D vytlačiteľný viacúčelový oddeľovač dodáva úložnému priestoru druhú úroveň s chlopňou na jeho otvorenie a prístup do priestoru pod ním. Keď je zatvorený, poskytuje uzavretý priestor, ktorý nie je okamžite viditeľný, aby pomohol udržať vaše cennosti v bezpečí.

Viacúčelové rozhranie držiaka pohárov

Čo keby sa do držiaka na poháre na stredovej konzole zmestilo viac ako len poháre? Rozšírte svoje možnosti s 3D tlačiteľným viacúčelovým rozhraním držiaka na poháre, ktoré je pripevnené k vášmu novému držiaku pohárov All-Electric Explorer. Rozhranie vám umožňuje použiť rôzne typy držiakov, či už ide o váš telefón, tablet alebo svetlo. Model obsahuje rozhranie držiaka pohárov, ako aj držiaka telefónu.

ODMIETNUTIE ZODPOVEDNOSTI

© 2024 Ford Motor Company. ALL‑ELECTRIC EXPLORER®, B‑MAX®, BRONCO®, C‑MAX®, ECOSPORT®, EDGE®, FIESTA VAN®, FOCUS®, GALAXY®, KA+®, KA, KUGA®, MONDEO®, MUSTANG MACH‑E®, MUSTANG®, PUMA®, RANGER®, S‑MAX®, TOURNEO CONNECT®, TOURNEO COURIER®, TRANSIT CONNECT®, TRANSIT COURIER®, TRANSIT CUSTOM®, TRANSIT® sú ochranné známky spočnosti Ford alebo jej pridružených spoločností.

Stratégiou spoločnosti Ford je neustály vývoj. Vyhradzujeme si právo zmeny cien, farieb, výbav a technických špecifikácií modelov a produktov uvedených v tomto katalógu bez predchádzajúceho upozornenia. Kvôli najnovším informáciám vždy kontaktujte Vášho autorizovaného predajcu Ford. Tento katalóg obsahuje tak pôvodné príslušenstvo značky Ford, ako aj produkty od našich dodávateľov. Montáž príslušenstva môže mať vplyv na spotrebu paliva Vášho vozidla. *Identifikované príslušenstvo je starostlivo vybrané príslušenstvo tretích strán, na ktoré sa nevzťahuje záruka spoločnosti Ford, ale záruka pôvodného dodávateľa. Podrobnosti získate cez ikonu "Záruka" pri každom zobrazenom produkte alebo od Vášho predajcu Ford. Značka a logo Bluetooth® sú vlastníctvom Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek použitie tejto značky spoločnosťou Ford Motor Company je pod licenciou. Názov a logo iPhone/iPod sú duševným vlastníctvom spoločnosti Apple Inc. Ostatné obchodné značky a mená sú majetkom ich vlastníkov.